Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nowoczesna platforma edukacyjna ZaprogramowaniGO to wspólny pomysł szkół Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. W efekcie współpracy stworzyliśmy ciekawe rozwiązanie dla wszystkich młodych ludzi, którzy chcą postawić na cyfrową edukację w najlepszym wydaniu. Oferujemy ogromny wachlarz możliwości przyszłościowego rozwoju za pomocą wielu fascynujących kursów w jednym miejscu.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Dzięki ZaprogramowaniGO nigdy więcej nie będziesz musiał wybierać jakiego języka programowania, którego chcesz się uczyć. Możesz wybrać jeden…, dwa…, a nawet więcej, a jedyne co może Cię ograniczyć to Ty. Oprócz tego ZaprogramowaniGO to także szereg innych warsztatów, w tym elektronika, grafika komputerowa czy montaż filmowy. Wybierając dowolną ilość kursów, nic nie dopłacasz, a jedyne co się zmienia, to poziom Twoich umiejętności.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia w ZaprogramowaniGO to nowoczesny wymiar edukacji, a co za tym idzie zajęcia prowadzone poprzez sieć. Nie musisz się martwić, gdzie się obecnie znajdujesz czy mieszkasz. Jeżeli masz połączenie z Internetem, możesz bez reszty zanurzyć się w świat cyfrowych możliwości. Jest to także nalpesze rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy do tej pory z różnych powodów napotykali się z problemami z dojazdem do miejsc, gdzie prowadzone są warsztaty stacjonarne.

Lekcje na żywo

Prowadzimy zajęcia w 100% na żywo. Nie dostaniesz u nas nagranych wcześniej samouczków, które zostawiają Cię samemu sobie z nauką. Logujesz się na lekcję, gdzie czeka już na Ciebie nauczyciel i grupa rówieśników. Dzięki temu zajęcia w ZaprogramowaniGO nie różnią się niczym od standardowych warsztatów, poza kanałem komunikacyjnym. Nadal możesz rozmawiać z nauczycielem, zadawać pytania i dzielić niezwykłymi pomysłami na stworzenie własnych projektów.

Nauka przez zabawę

Zajęcia dla dzieci i młodzieży nie mogą opierać się o puste definicje i wykłady teoretyczne. To nudzi, jak i przynosi marne efekty rozszerzające i pogłębiające wiedzę. Nasze warsztaty programowania, tworzenia gier, grafiki i wszystkie inne opcje dostępne na platformie stawiają na pierwszym miejscu praktykę. W ten sposób masz pewność, że już od pierwszych zajęć nauczysz się nowych rzeczy, które powoli staną się fundamentami końcowego, niezwykłego a przede wszystkim własnego projektu.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…