Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Kurs programowania dla dzieci w Gliwicach jest dla Ciebie odpowiednią opcją? A może chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Wypełnij formularz kontaktowy, koniecznie zwracając uwagę na to, żeby oznaczyć prawidłową miejscowość, grupę wiekową dziecka i stopień zaawansowania, jakie powinny mieć warsztaty programowania dla dziecka.

Określ także ilość potrzebnych ci miejsc w trakcie trwania kursu, w przypadku, gdy planujesz wysłać na zajęcia dodatkowe dla dzieci więcej niż jedno dziecko. Pomoże nam to na dopasowanie i zorganizowanie odpowiednich grup.

Co dalej?


Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą. Z tego powodu i upewnij się, że wpisałeś prawidłowy numer telefonu. Jeżeli w trakcie rozmowy nabierzesz pewności, że warsztaty programowania dla dzieci to zajęcia, na które chętnie poślesz swoją pociechę, zaprosimy Cię na spotkanie organizacyjne. Wtedy też możemy podpisać umowę dotyczącą kursu.