Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

A wraz z pasją chęć przekazywania jej innym. Nauka programowania dla dzieci w Gliwicach daje nam świetną okazję do tego, aby od najmłodszych lat zaszczepiać w nich tę pasję, jak i chęci do dalszego podążania w tym kierunku w ich dorosłym życiu.

Jako pasjonaci znamy bieżące trendy, wiemy, w jakim kierunku będzie rozwijać się branża, a co przechodzi do cyfrowego lamusa. Dzięki tej pasji warsztaty programowania dla dzieci są po kolejnym krokiem w ich kreowaniu satysfakcjonującej dla nich przyszłości.

O nas

Technologie przyszłości


W ciągle zmieniającym się świecie potrzebne jest nam pokolenie, które nie tylko będzie korzystać na bieżąco z powstałych technologii, ale i aktywnie je tworzyć. Coraz większy rozwój technologiczny będzie wymagał coraz większego nakładu pracy programistów, którzy nie będą się bali iść z nurtem.

Programowanie dla dzieci to wstęp do tego typu możliwości. Dzięki uczestnikom kursów, możemy nadal stawiać na dynamiczny rozwój kolejnych cyfrowych nowinek i zapełnieniu rynku kolejnymi specjalistami.

Nasz cel


Pracujemy nad tym, żeby w przyszłości zapełnić rynek specjalistów – programistów, na których w tej chwili istnieje ogromny popyt. Ale to nie wszystko. Nasza szkoła programowania to także po prostu atrakcyjne zajęcia dodatkowe dla dzieci, wspomagające ich rozwój i rozbudzające chęci dalszego kształcenia.

Chcemy przede wszystkim, aby poznały one cyfrowy świat od strony takiej, w której nie są tylko biernymi użytkownikami kolejnych możliwości, ale aktywnie uczestniczą w ich tworzeniu.

Dlaczego my?


Jesteśmy poważną akademią programowania, która przekazuje istotną wiedzę, połączoną z dużą ilością praktyki. Kurs programowania dla dzieci kończy się nas otrzymaniem certyfikatu, który będzie zaświadczał zdobytą w jego trakcie wiedzę.

Dzięki temu dziecko ma poczucie tego, że rzeczywiście osiągnęło nowy poziom umiejętności, a pewność ta owocuje chęcią rozwijania się w tym kierunku w przyszłości.