Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Kurs programowania dla dzieci w Gliwicach zakłada, że najefektywniejsza jest nauka w grupach pozwalających na pracę zespołową, a jednocześnie przy indywidualnym podejściu wykładowcy. Dlatego też na naszych zajęciach liczą one od 5 do 12 słuchaczy.

Zajęcia prowadzone są w systemie semestralnym. Są to więc zazwyczaj nabory jesienne i zimowe.

Jeżeli przydarzy się taka sytuacja, że nieco spóźniłeś się z zapisem dziecka, postaramy się, aby mogło ono uczestniczyć w zajęciach, szybko doganiając opanowanym materiałem inne dzieci. Zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania są przystosowane do średniego tempa nauki, optymalnego dla przeciętnego dziecka.

Programowanie dla dzieci, podobnie jak dla starszych wymaga znajomości angielskiego. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Gliwicach uwzględniają naukę tego języka oraz metod wykorzystywania go w programowaniu.

Oczywiście. Gry komputerowe wyszły już niszy rozrywki dla dzieci, a zaczęły być ważnym elementem wielu biznesów. Programowanie gier może być dla dzieci doskonałą umiejętnością, której znajomość pomoże im w przyszłej karierze zawodowej?

Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach w pełni wyposażonych, stąd posiadanie własnego laptopa nie jest wymagane. Jednak istnieje możliwość korzystania z własnego sprzętu w przypadku, gdy pojawi się u słuchacza taka potrzeba